Mata do cięcia RM-IC-S


Mata podkładowa do cięcia nożami krążkowymi 630 x 470 x 1,6 mm
Optymalny rozmiar
Mata podkładowa do cięcia nożami krążkowymi 600x450mm
Optymalny rozmiar

Maty serii RM-IC o grubości 1,6 mm zostały zaprojektowane jako podkład do cięcia nożami krążkowymi. Cięcie tymi nożami nie wymaga użycia dużej siły, stąd maty serii RM są cieńsze od pozostałych mat . Maty są dwustronne - z jednej strony mają podziałkę centymetrową a z drugiej calową.

Maty RM-IC mogą być również używane do cięcia z niewielką siłą nożami z ostrzami segmentowymi 9mm i nożami typu skalpel. Stanowią ekonomiczne rozwiązanie dla hobbystów i amatorów.

Samogojące maty podkładowe to oryginalna technologia firmy OLFA wykorzystująca zdolność zewnętrznych warstw maty do zaciskania wykonanych na niej nacięć. Warstwy te wykonane są z miękkiego PCV, dzięki temu ostrze zagłębiając się w matę, skutecznie przecina materiał i dłużej pozostaje ostre. Rdzeń maty wykonany z twardego PCV zmniejsza ryzyko jej przecięcia chroniąc blat roboczy przed uszkodzeniem. Lekko szorstka powierzchnia maty zapobiega ślizganiu się po niej przecinanego materiału.

Maty OLFA produkowane są unikalną technologią wyłącznie w Japonii ze specjalnie dobranych tworzyw o wysokiej czystości. Dzięki temu wyróżniają się one szczególnie dużą trwałością i gwarantują maksymalną żywotność ostrzy.

Uwaga !

♦ Maty należy przechowywać leżące płasko - nie zginać i nie rolować

♦ Maty należy chronić przed ciepłem - nie prasować na nich żelazkiem

♦ Mat nie należy pozostawiać w miejscach nasłonecznionych

♦ Mat nie wolno używać do cięcia nożem MC-45 i MC-45/DX
Szukaj