O nas

Robin's Patchwork jest pierwszym w Polsce sklepem oferującym tkaniny przeznaczone specjalnie do szycia patchworków.

W przeszłości patchworki komponowano ze skrawków materiałów pozostałych podczas szycia odzieży. Dzisiaj na potrzeby pań uprawiających to hobby pracuje wielu projektantów i producentów zajmujących się wyłącznie tkaninami patchworkowymi. Pragniemy udostępnić Państwu chociaż niektóre z bardzo bogatej oferty rynkowej, pokazać najnowsze trendy panujące w tej dziedzinie. Staramy się, by nasze ceny były atrakcyjne, ponieważ jednak wszystkie tkaniny są najlepszej jakości i pochodzą wyłącznie z importu, w grę wchodzą bardzo wysokie koszty sprowadzania ich do Polski.

Symbolem naszego sklepu jest rudzik (z ang. robin) - sympatyczny ptaszek, bardzo pospolity w Anglii, którego być może niektórzy pamietają z ilustracji Beatrix Potter oraz lektury klasycznej powieści dla dzieci pt. 'Tajemniczy ogród.'

Prosimy o przesyłanie uwag i sugestii dotyczących funkcjonowania i organizacji sklepu. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się zrealizować nasz cel, jakim jest dostarczenie polskim miłośniczkom patchworku najlepszych na świecie, profesjonalnych tkanin.

Szukaj